REFERENCJE

Promar

Wysoki poziom zaangażowania w rozwiązywanie problemów projektowych, administracyjnych, technicznych i ekonomicznych oraz terminowych przyczynił się znacznie do sukcesu naszej inwestycji.

Promar
01.09.2015 | Zobacz referencje
Met-Chem

Rekomendujemy firmę Pro-Invest jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań budowlanych. (…) wysoki poziom zaangażowania kadry na każdym etapie realizacji inwestycji przyczynił się w znaczący sposób do końcowego sukcesu wybudowania w pełni funkcjonalnego zakładu produkcyjnego.

Met-Chem
15.05.2015 | Zobacz referencje
Rafamet

Wybraliśmy Pro-Invest. Inwestycja łącznie z projektem trwała około 8 miesięcy. Muszę przyznać, że współpracowało nam się kapitalnie. Spisaliśmy dosyć szczegółową umowę. Wykonawca musiał się zgrać z dostawcą wielkogabarytowych suwnic, uzgodnić z nimi ich sposób zainstalowania.

Fabryka Obrabiarek „Rafamet”
02.02.2015 | Zobacz referencje
Alpha Technology Sp. z o.o.

Rekomenduję firmę Pro-Invest jako solidną wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań inwestycyjnych i budowlanych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziom wykonania usług. Dodać należy, że wysoki poziom zaangażowania w rozwiązywanie problemów administracyjnych, technicznych i ekonomicznych oraz terminowych przyczyniła się znacznie do sukcesu naszej inwestycji.

Alpha Technology Sp. z o.o.
18.09.2014 | Zobacz referencje
Trefl, Niepołomice

Inwestycja została zaprojektowana i wykonana kompletnie i należycie w zakładanym terminie oraz zakładanym budżecie. Termin wykonania inwestycji wraz z projektem oraz uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę, a następnie pozwolenia na użytkowanie wyniósł 7,5 miesiąca.
Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie we współpracy z Generalnym Wykonawcą możemy polecić go jako dobrego i zaangażowanego partnera dla realizacji dużych inwestycji przemysłowych.

Trefl - Niepołomice
12.05.2014 | Zobacz referencje
Marco sp. zo.o. – Gliwice

Po przedstawieniu ofert w końcu został już tylko Pro-Invest. Dlaczego? Spodobały się nam ich pomysły i rozwiązania technologiczne, np. dotyczące klimatyzacji. Służyli nam radą, jak można rozwiązać konkretne problemy. I wcale nie były to najdroższe pomysły, tylko pewne, stosowane już rozwiązania. Współpraca układała się harmonijnie, bez żadnych zgrzytów. Mieliśmy bardzo dobry kontakt z przedstawicielem wykonawcy.

Marco sp. zo.o. - Gliwice
| Zobacz referencje