Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Numer referencyjny

R/APKB/09022017

Doświadczenie

min. 1 rok

Wykształcenie

wyższe techniczne / licenjackie

Opis stanowiska

Specjalność: Budownictwo przemysłowe i magazynowe
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:
• Udział w procesie projektowania m.in. konstrukcji stalowych i żelbetowych w budownictwie, budynkach biurowych i innych,
• Wykonywanie rysunków z wykorzystaniem technik komputerowych (AutoCad, RFD, Revit i AutoCad Structure Detailing),
• Wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych,
• Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej wykonawczej i warsztatowej,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa (ewentualnie w trakcie studiów zaocznych),
  • Ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • Znajomość zasad projektowania konstrukcji stalowych i żelbetowych wg Polskich Norm,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania (CadSIS, Robot Structural Analysis),
  • Wykazywanie chęci stałego poszerzania posiadanej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania,
  • Dokładność i precyzja w projektowaniu dobra organizacja pracy własnej i rzetelne podejście do obowiązków,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w myśleniu i działaniu,
  • Sprawne i szybkie wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Tolerancja na pracę pod presją czasu i stresu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego mile widziane.

Oferta

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych i prestiżowych projektach wraz z możliwością awansu,
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.